Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Deel dit Artikel
X
kindje kijkt op telefoon

Groeimelk?

 

Op een bepaald moment ga je als ouder beslissen of je je kindje groeimelk, koemelk of een andere voeding geeft. Veel ouders vragen zich echter af vanaf welk moment men kan beginnen met het geven van deze producten. 

donderdag, 10 december, 2015 - 13:05

Vanaf wanneer groeimelk?

Vanaf 12 maanden mag je jouw kindje groeimelk geven. NESTLÉ® Dreumesmelk 1+ en NESTLÉ® Dreumesmelk 2+ zijn speciaal afgestemd op de specifieke behoeften van kinderen. Groeimelk kan een waardevolle rol vervullen bij het voldoen aan de voedingsbehoeften van jonge kinderen omdat deze producten speciaal zijn ontwikkeld om te voorzien in essentiële voedingsstoffen. NESTLÉ® Dreumesmelk 1+ en 2+ is verrijkt met Vitamine D, die bijdraagt aan het normaal functioneren van het immuunsysteem en de opbouw van jouw baby’s botten. NESTLÉ® Dreumesmelk is tevens een bron van ijzer, zink en Vitamine C.

 

Vitamine D

Wist je dat één op de drie kinderen van zes jaar een tekort heeft aan Vitamine D*? Het lichaam maakt onder invloed van voldoende zonlicht zelf vitamine D aan en het zit ook in vette vis, maar ook in Nestlé® Dreumesmelk. Met 2 glazen (a 200 ml) Dreumesmelk 1+ per dag, voorzie jij jouw kleintje al ruimschoots in de benodigde dagelijkse hoeveelheid Vitamine D. Ook Dreumesmelk 2+ helpt in het voorzien van de behoefte aan Vitamine D. Een makkelijke manier om ervoor te zorgen dat jouw kindje voldoende vitamine D binnenkrijgt.

*Volgens wetenschappelijk onderzoek gedaan door het Erasmus MC onder 4.000 Nederlandse kinderen van zes jaar (2015).

 NESTLÉ® Dreumesmelk 1+NESTLÉ® Dreumesmelk 2+Volle melk**Halfvolle melk**Magere melk**
 Per 100 mlPer 100 mlPer 100 mlPer 100 mlPer 100 ml
Energie (kj)293295258192150
Energie (kcal)7070624635
Vetten (g)3,12,53,41,50,1
Waarvan verzadigd (g)0,830,652,21,00,1
Koolhydraten (g)8,59,94,54,64,9
Waarvan suikers (g)5,25,34,54,64,9
Voedingsvezels (g)0,00,00,00,00,0
Eiwitten (g)1,92,13,33,43,7
Zout (g)0,070,100,10,10,11
Kalium (mg)98,5 (9,9%)*99,2 (9,9%)*165162

169

Chloride (mg)64,3 (13%)*67,9 (14%)*   
Calcium (mg)104 (19%)*104,4 (19%)*122122127
Fosfor (mg)58,1 (11%)*62,6 (11%)*102102106
Magnesium (mg)6,2 (7,8%)*12,5 (16%)*12,012,012,0
Selenium (µg)2,1 (11%)*3,3 (17%)*2,01,01,0
IJzer (mg)1,3 (16%)*1,3 (16%)*0,00,00,0
Jodium (µg)21,0 (26%)*23,0 (29%)*7,07,05,0
Zink (mg)2,1 (42%)*1,36 (27%)*0,460,410,46
Vitamine A (µg)104,3 (26%)*86,7 (22%)*36,01,017,0
Vitamine D (µg)2,1 (30%)*1,15 (16%)*0,00,00,0
Vitamine E (mg)1,26 (25%)*0,84 (17%)*0,10,00,0
Vitamine K (µg)5,24 (44%)*4,2 (35%)*1,40,70,0
Vitamine C (mg)8,5 (19%)*9,4 (21%)*0,01,00,0
Vitamine B1 (mg)0,15 (29%)*0,22 (44%)*0,030,030,03
Vitamine B2 (mg)0,17 (24%)*0,23 (33%)*0,180,180,18
Niacine (mg)2,9 (41%)*2,3 (33%)*0,10,10,2
Vitamine B6 (mg)0,21 (30%)*0,24 (34%)*0,0340,0350,036
Foliumzuur (µg)27,2 (22%)*21,9 (18%)*6,56,47,0
Pantotheenzuur (mg)0,87 (29%)*0,84 (28%)*   
Vitamine B12 (µg)0,21 (26%)*0,21 (26%)*0,410,450,44
Biotine (µg)4,2 (42%)*4,9 (49%)*   
α-linoleenzuur (mg)906820100

* % van Dagelijkse Referentie Inname (DRI)

** NEVO-online versie 2013 4.0

Lees meer

Word lid van de Nestlé Baby Club

Probeer gratis producten uit en maak gebruik van praktische tools.

  • ActiesSpeciale acties en promoties
  • Voedingsschema babyHandige voedingsschema's
  • Groeicurve babyHoud de groeicurve van je baby bij

Registreer!

Gerelateerd